Thursday, October 16, 2014

Колишній абортмахер віддав Папі знаряддя убивств

"Святіший Отче, цими руками я ще кілька років тому вбивав дітей. Дівчаток і хлопчиків. Тоді для мене це були "плоди", а замість того, щоб говорити про вбивство, я говорив про операцію аборту. Тепер віддаю через твої руки Богові ці знаряддя злочину". Так сказав доктор Антоніо Орієнте до Папи Франциска, вручаючи йому гінекологічну валізу, під час завершення конгресу гінекологів-католиків, скликаний, як і щороку, організацією "Mater Care". Папа прийняв лікарів на приватній аудієнції 20 вересня.
     Навернений…    Доктор Орієнте походить із Мессіни, він відомий на Сицилії гінеколог. Його історія облетіла Італію рік тому. На конгресі італійських гінекологів-католиків АІGОС він виклав її з подробицями. Один із присутніх там лікарів розповів про цю подію на порталі лікарів-католиків "Fermenti vivi". - Ми не знали доктора Орієнте. Пам'ятаю, як він вийшов на сцену і став говорити: "Мене звати Антоніо, я гінеколог і цими руками вбивав дітей інших людей". Нас обсипало морозом. Запала довга тиша. Ніхто не сподівався такого виступу. Доктор Орієнте говорив сухим і серйозним тоном. Без тіні емоцій. Нас зачепила лексика, яку він використовував, бо замість медичної мови "переривав вагітність" - він сказав: "я вбивав", замість "ембріони, плоди, клітини" - сказав "дітей".
     - Я зрозумів, що вбивав дітей, сказав доктор Антоніо Орієнте. - Що я вбивав зачатого Ісуса в кожному з них.  - Люди приходили під мій кабінет попросити про допомогу, - розповідає далі сам доктор Орієнте. - Вони казали: "Лікарю, я маю прикрість із молодою дівчиною... не хочу покидати сім'ю, я люблю свою дружину. Але та дівчина завагітніла, прошу мені допомогти...", і я допомагав. Або приходила дівчина: "Лікарю, це мій перший раз... я не хочу виходити заміж за цього хлопця. Батько мене вб'є. Допоможіть мені!" І я допомагав. Ані на мить не вважав, що роблю щось погане. Сицилійський гінеколог, з карими очима, чорним волоссям, милий і галантний, має гарну репутацію. Заробив добрий маєток. Одних жінок лікував, іншим убивав дітей, переконаний у правильності свого покликання. Його дружина, педіатр, лікувала дітей його пацієнток. - Моя жінка не повністю погоджувалася з тим, що я робив. Вона католичка, молилася за мене роками. Ми обоє не могли мати дітей. Боролися з ідіопатичним безпліддям і не могли знайти його причину, - продовжує доктор Орієнте. Він розповідає свою історію щиро. - Я боявся повертатися додому, бо завжди заставав там плач і розпач. Жінка не давала собі ради з тягарем бездітності. Одного вечора, по довгих роках цієї голгофи, я сів за столом у своєму кабінеті й розплакався. Я не хотів повертатися додому, не хотів більше бачити депресію своєї дружини. Плакав, як дитина. Й тоді Господь Бог прислав до мене молоде подружжя. Вони вже давно були моїми пацієнтами. Застали мене похиленого над столом. Я не витримав і розповів їм про своє страждання. Сам не знаю, чому саме їм. Вони ж мені відповіли: "Лікарю, ми не можемо вирішити вашу проблему, але ми б хотіли представити Вам того, хто знає, як Вам допомогти: це Ісус Христос".
     Молоде подружжя залишило гінекологові адресу й запрошення на молитву їхньої спільноти при парафії. Минали дні. Повертаючись одного вечора з клініки, доктор Орієнте затримується біля будинку, з якого лунає музика. Через вікно він бачить людей, які співають, а серед них і тих двох молодих, які сказали йому про Христа. Він входить.  - Я вийшов звідти цілком іншою людиною. Плакав і плакав, бо Хтось немовби зіслав мені світло. Тоді я зрозумів, що не можу просити про дітей для себе, якщо роками холоднокровно вбиваю інших, зачатих. Я сказав Богові: "Ніколи більше не буде смертей, аж до моєї смерті". Спільнота оточила гінеколога молитвою. Його життя почало змінюватися. Але в медичному середовищі на нього починають показувати пальцем. Він щоразу гірше заробляє, колеги його стороняться. Доктор Орієнте відмовляється робити аборти, переконує, що то вбивство.
     Антоніо Орієнте сказав Богові: "Ніколи більше не буде смертей, аж до моєї смерті".  - Я зрозумів, що вбивав дітей, - каже він. - Що я вбивав зачатого Ісуса в кожному з них. І несподівано у моєму житті, окрім труднощів, з'явилося найбільше світло! Одного дня я застав свою дружину, її нудило. Я відчував, що вона має швиденько зробити тест на вагітність. Вона не хотіла: "Я зробила їх сотні, навіщо ще один?" Але на моє прохання пішла наступного дня здати кров. І не могла повірити! Ми стали батьками! Я найбагатший. Минули роки. Подружжя Орієнте має зараз двох синів. - Моє життя повністю змінилося. Я менше заробляю, кількість пацієнтів також зменшилася. Я змінив фартух абортмахера на вбрання, в якому не можу робити нічого іншого, як тільки захищати та оберігати життя кожної людини, від зачаття. І саме тому я сьогодні почуваюся найбагатшим лікарем світу! - з гордістю каже італійський лікар на конгресах та лекціях. Сьогодні доктор Антоніо Орієнте - віце-президент Католицького товариства лікарів-гінекологів Італії. Він уже кілька років бере участь у маршах за життя, їздить і дає свідчення по всьому Апеннінському півострові. На свої конференції він часто запрошує дітей св. Джанни Беретта-Молля, з якими нещодавно познайомився. Після свого навернення перші кроки він скерував до санктуарію святої лікарки, яка віддала життя за свою останню доньку Джанніну. В Бергамо, на півночі Італії, доктор Орієнте дякував Богові за дар своїх дітей і за навернення. Це стало постійним місцем його подорожей
  

No comments:

Post a Comment

Note: Only a member of this blog may post a comment.