Friday, June 10, 2016

«Страшна боротьба між Богом і дияволом відбуватиметься довкола сім’ї і шлюбу»

«Італійський президент Сержіо Маттаралла, підписавши закон про цивільні партнерства, підписав нове визначення шлюбу. Але ця норма закону не змінила реальність. Шлюб – це нерозривний союз чоловіка і жінки, який свою ціллю має з’єднання в любові шлюбних подругів і створення нового життя», - вважає кардинал Карло Каффарра Болонський, архиєпископ-емерит, засновник Папського інституту шлюбу й сім’ї Йоана Павла ІІ в розмові з італійським виданням «La Nuova Bussola Quotidiana».
     Кардинал Каффарра також зазначив, що голови італійських територіальних комун мають мати право відклику сумління, оскільки, прийнявши участь у створені цивільного партнерства, вони б стали учасниками морально нелегітимного акту. Одним із головних джерел сучасної кризи сім’ї на Заході Архиєпископ-емерит вважає процес «дебіологізації» людини, коли відкидається істина про те, що людське тіло має своє об’єктивне значення і мову, а кожній окремо взятій людині надається «право вибору». Так у свідомості Заходу розривається зв’язок між життям і мовою. Кардинал Каффарра також пригадав, що коли у 80-х роках минуло століття він мав розмову із с. Луцією, однією із Фатімських візіонерок, то сестра йому сказала, що страшна боротьба між Богом і дияволом відбуватиметься саме довкола сім’ї і шлюбу. Також вона сказала, що ті, які боротимуться за шлюб і сім’ю, будуть переслідувані, але вони не мають чого боятися, бо Богородиця вже розчавила голову пекельного змія.
     Ми живемо у неймовірній ситуації, - вважає емеритований Болонський архипастир, - ще ніколи шлюб не був позбавлений свого правдивого визначення. У цей спосіб сатана кидає виклик Богові: Ось бачиш, Ти пропонуєш свій акт творіння. Але я зроблю йому альтернативу. І тоді побачимо, що скажуть люди, чиє творіння краще, моє чи Твоє».
     Церква бореться за шлюб, бо Сам Господь підніс його до рівня Таїнства. Сам Христос об’єднує шлюбних партнерів. І це не метафора: шлюбний союз людських партнерів знаходиться у Союзі Христа І Його Церкви, але й навпаки, Союз Христа і Церкви проявляє себе в людському шлюбі. Нерозривність шлюбного зв’язку не є моральним питанням – це питання сутнісне. Таїнство настільки преображує чоловіка і жінку, що вони більше не є двоє, аодне, єдине. У теперішній ситуації, на думку кардинала, Церква має звіщати євангельську істину про шлюб, катехизувати і то не тільки словами. Питання освіти, яка говорить істину про шлюб, зараз стає головним питання християнського світу.
     Іспанський кардинал, архиєпископ Валенсії Антоніо Каньїсарес Льовера потрапив під жорсткий удар, бо звернув увагу на небезпеку «ґей-імперії» та відважився говорити про небезпеки гендерної ідеології.
      ЛГБТ-товариства погрожують кардиналові судовими переслідуваннями через, начебто, використання ним «мови ненависті», пише ватиканський кореспондент видання «Crux» Інес Сен-Мартін. Іспанія вважається однією з найприхильніших до ЛГБТ країною, а антидискримінаційні закони, які включають поняття «гомофобні заяви», ухвалені там ще 1996 року. Адвокати кардинала Каньїсареса в прилюдній обороні кардинала цитують документи, підписані Папою Франциском, у яких Понтифік також захищає традиційну сім’ю і критикує гендерну ідеологію. Захисники вказують, що якщо іспанський кардинал - «гомофоб», то «гомофобом» є також і Папа.
У своїй доповіді в Інституті Йоана Павла ІІ, що була виголошена 13 травня цього року, кардинал Каньїсарес сказав, що майбутнє суспільства визначається сім’єю:
«З одного боку, вона (сім’я) є найбільш вартісною суспільною установою; принаймні, згідно з анкетами, навіть між молоддю.
А з іншого - вона перебуває пі двелетенською небезпекою, серйозними відвертими та прихованими загрозами…
Маємо законодавство, яке противиться сім’ї, маємо діяльність політичних і суспільних сил, маємо рухи й акції ґей-імперії, а також ідеології, як, до прикладу, радикальний фемінізм або найнебезпечніша для родини гендерна ідеологія», ‑— сказав тоді кардинал Канісарес.

      Майже одразу після цієї доповіді ЛГБТ та феміністичні організації розпочали переслідування кардинала. Бачачи реакції, кардинал Каньїсарес опублікував свою доповідь повністю, давши їй заголовок «Чи захист сім’ї це гомофобія?» Кардинал також звернувся з відкритим листом, у якому наголосив, що цензура й засудження, які йдуть від деяких ЗМІ, та напади організацій і політиків нагадують певні фази іспанської історії, коли проповідники та доповідачі були цензуровані й засуджувані. Минулої неділі, кардинал Каньїсарес у проповіді закликав католиків не дотримуватися несправедливих законів, що ґрунтуються на найруйнівнішій ідеології за всю історію людства. Це - гендерна ідеологія, яку глобальні гравці намагаються нав’язати світові через запровадження законів, яких ми не маємо права дотримуватись. «Зобов’яжімося свідчити Божу присутність у цьому світі. Не біймося говорити про Бога, або носити ознаки нашої віри», — закликав кардинал присутніх. Він зауважив, що суспільний простір не є нейтральним. Адже на багатьох місцях чуються брехня та напади на християнську віру й Церкву; посилюються і напади на свободу віросповідання.  

No comments:

Post a Comment

Note: Only a member of this blog may post a comment.